Search
Close this search box.

Metinis suvažiavimas ir komunikacijos mokymai

Gegužę vykęs metinis suvažiavimas pakvietė kolegas iš Baltijos šalių bendram rezultatų aptarimui, kolegų pasiekimų įvertinimui ir įgūdžių tobulinimui.

Efektyvi komunikacija – kai keitimasis idėjomis, mintimis, nuomonėmis, žiniomis ir duomenimis procesas yra aiškus ir tikslingas, kai pranešimas priimamas ir suprantamas teisingai.

Siekdami, kad komanda kasdien dirbdama kartu bendradarbiautų ir geriau pažintų vieni kitus, AmberCell Solutions komanda dalyvavo lektoriaus Justas Gavėnas komunikacijos mokymuose.

Bendravimas yra ne tik kalbėjimas, bet ir klausymas. Pagarba yra viena pagrindinių mūsų vertybių, todėl visada įsiklausome į kitų nuomonę, vertiname kiekvieno unikalumą ir su visais žmonėmis elgiamės oriai ir mandagiai.

Pastebime ir vertiname nepriekaištingą darbą ir #darbuotojų pastangas. Organizacijos generalinis direktorius Evaldas Grazys vertindamas praėjusių metų pasiekimus, dėkojo visiems prisidėjusiems prie organizacijos rezultatų ir ypatingai pasižymėjusiems ryškiai pastebimu indėliu:

Metų proveržis’22 – Vaida Gražienė and Daina Sidaravičienė: už fantastiškus pasiekimus pardavimuose!

Metų inovacija’22 – Povilas Norbutas: už įgyvendintus inovatyvius sprendimus ir jų diegimą

Metų veiklumas’22 – Žydrūnė Grendienė and Venslovaitė G Eglė: už iššūkių įveikimą sudėtingu periodu.

Metų ištvermė’22 – Lina Urbikaitė-Rusteikienė: už „nuverstus kalnus“, su didžiule kantrybe ir atsidavimu įveiktus pokyčius

Metų atrdimas’22 – Agnese Grīnvalde: vos tik pradėjusi savo kelionę organizacijoje pademonstravo stulbinančius rezultatus.

Motyvuodami ir įtraukdami darbuotojus bei tokiu būdu kurdami jų gerovę, siekiame gerinti darbo atlikimą ir didinti įsipareigojimą darbo vietai, todėl kuriame atvirą ir palaikančią organizacinę bei komandos kultūrą.

Dalintis:

Kiti renginiai

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.