Search
Close this search box.

Hemorojaus gydymas

Saugus, greitas ir veiksmingas hemorojaus gydymas HAL-RAR metodu – tai hemorojinius mazgus maitinančių arterijų perrišimas ir iškritusių mazgų fiksavimas. Šis minimaliai invazyvus būdas skirtas visų stadijų hemorojui gydyti.

Gydymo privalumai

  • Jokio audinių pašalinimo, atvirų žaizdų ir skausmo
  • Operacijos trukmė apie 20–30 min.
  • Efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais
  • Greitas atsistatymas
  • Operacija sėkmingai atliekama visame pasaulyje
  • Itin maža komplikacijų tikimybė

„Doppler“ ultragarsinis prietaisas švelniai įvedamas į išangę.
Garsinis signalas leidžia chirurgui tiksliai nustatyti arterijas, tiekiančias kraują į hemorojinius mazgus. Chirurgas perriša kiekvieną pulsuojančią arteriją.

Procedūra atliekama ne išangėje, o apatinėje tiesiosios žarnos dalyje, kur beveik nėra skausmo nervų, todėl visa procedūra neskausminga.
Sutrikus kraujo tiekimui į hemorojinius mazgus, slėgis juose iš karto sumažėja ir jie pradeda trauktis. Vos per kelias savaites hemorojaus simptomai išnyksta.

Esant III ar IV laipsnio hemorojui, naudojamas RAR (Recto Anal Repair) būdas iškritusiems hemorojaus mazgams grąžinti atgal.

Pirma, iš viršaus į apačią suformuojama „bėganti“ siūlė. Prietaisas tai leidžia atlikti labai tiksliai.
Suformuotos siūlės galai traukiami ir kartu surišami viršuje – tai pakėlimo (liftingo) efektas.

Inovatyvi hemorojaus operacija su „Trilogy“ sistema – transanalinė hemoroidų dearterializacija (THD) trunka apie valandą ir yra pagrįsta visai kitokiu principu nei įprasti hemorojaus gydymo metodai. Į tiesiąją žarną įvedamas specialus daviklis, kuris ultragarsu identifikuoja arterijas, maitinančias veninius išsiplėtusius mazgus. Nutraukus maitinimą iš tų arterijų mazgai subliūkšta. Ši operacija vyksta toje tiesiosios žarnos dalyje, kur nėra nervinių galūnėlių, tad žmogus nejaučia nemalonių pojūčių.

Kadangi operacija atliekama gleivinės dengiamoje išangės kanalo srityje, kur beveik nėra skausmo receptorių, pooperacinis periodas yra mažiau skausmingas, po operacijos nelieka didelių žaizdų. Vos po kelių dienų pacientas gali grįžti į savo rutiną ir, jei laikosi sveikos gyvensenos principų, nerizikuoja patirti atkryčio.

Susisiekime

Kilo klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų sprendimus? Parašykite ir netrukus mūsų ekspertas su Jumis susisieks.