Search
Close this search box.

Efektyvus procesų valdymas

Siekiant efektyviai valdyti gydymo įstaigos resursus būtina optimizuoti veiklos procesus, atsisakyti neefektyvių veiklos ir darbo organizavimo sprendimų susitelkiant į inovatyvius, laiką, finansus ir personalinius resursus tausojančius sprendimus.

Ligoninės veikla yra sudėtingas ir kupinas kritinių situacijų procesas, reikalaujantis strateginio planavimo, efektyvaus organizavimo ir nepriekaištingo vykdymo. Todėl labai svarbus holistinis požiūris į į gydymo įstaigos veiklos efektyvų procesų valdymo kūrimą. Veiklos tobulumas sveikatos priežiūros srityje – tai darbo metodas, kuriuo siekiama pagerinti sveikatos priežiūros kokybę ir saugą, naudojant nuolatinio tobulinimo metodus, kuriuos skatina ir jiems vadovauja gydymo įstaigos administracijos ir vadovaujantis personalas. Efektyvus procesų valdymas yra tvaraus konkurencinio pranašumo kūrimas per kokybišką operacijų valdymą.

 

Sveikatos priežiūros organizacijos, siekiančios tobulinti priežiūros modelius taikant naujas technologijas, gerinant darbuotojų patirtį ir tenkinant didėjančius bendruomenių lūkesčius susiduria su spaudimu didinti paslaugų kokybę ir auginti darbo apimtis tuo pačiu mažinant išlaidas. Nepaisant to susiduria su darbuotojų trūkumo ir griežto reguliavimo problemomis. 

Efektyvus procesų valdymas padeda  gydymo įstaigos vadovaujančiam personalui sukurti naują darbo sistemą, matyti platesnį situacijos vaizdą ir susieti organizacijos strategiją su kasdieniu kokybės ir saugos gerinimu.

Mūsų ekspertų komanda, dirbdama su sveikatos priežiūros įstaigų vadovais, padeda optimizuoti įstaigos veiklą ir ją efektyvintų,  nepaisant to, ar siekiama pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, pacientų ir personalo pasitenkinimą, ar sumažinti įstaigos išlaidas.

Iššūkiai, su kuriais susiduria sveikatos priežiūros įstaigų vadovai ir jų komandas, nurodo veiklos efektyvinimo kryptis:

  • Kaip galime padidinti savo veiklos atsparumą ir efektyvumą?
  • Kaip galime naudoti technologijas, kad pagerintume pacientų patirtį ir aplinkos keliamus iššūkius?
  • Kaip įdtaiga gali transformuotis, kad padėtų darbuotojams lengviau susigyventi su pokyčiais ir įveikti aplinkos keliamus iššūkius?
  • Kaip galime pagerinti pacientų patirtį suteikiant sveikatos priežiūros paslaugas?
  • Kaip galime pagerinti pacientų patirtį suteikiant sveikatos priežiūros paslaugas?

Efektyvūs procesų valdymo sprendimai:

DARBO EIGOS OPTIMIZAVIMAS

ASMENINĖ APSAUGA

INFEKCIJŲ
KONTROLĖ

MOKYMAI IR
TYRIMAI

KONSULTAVIMAS IR STRATEGINIAI POKYČIAI

KOMPENSAVIMO PAGALBA

FINANSAVIMO SPRENDIMAI

Susisiekime

Kilo klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų sprendimus? Parašykite ir netrukus mūsų ekspertas su Jumis susisieks.

Produktai

3

CAS-One IR

Šveicarų gamintojo CASCINATION sukurta dirbtinio intelekto navigacijos sistema, padeda planuoti, naršyti ir pašalinti navikus atliekant perkutanines intervencijas

1

TATO

Japonų gamintojo TERUMO sukurtas pritaisas, vienu metu Nnaudojantis iki keturių antenų. Jis yra itin paprastai valdomas, ergonomiškas ir užtikrinantis saugią procedūrą

2

CRYOCARE TOUCH

JAV įmonė VARIAN sistema sistema sukurta taip, kad užšaldytų audinius, naudojant itin žemą temperatūrą, o kriozondas gali gaminti įvairių dydžių „ledo kamuoliukus“

4

CLINIPORATION VITAE

Italijos kompanijos IGEA sistema skirta elektrochemoterapijai, kurią galima naudoti tiek paviršiniams navikams, tiek ir parenchiminių organų navikams gydyti