Search
Close this search box.

RENGINIAI

Auginame bendruomenę, kuri džiaugiasi kiekviena diena darbe, nuolat tobulėja ir mėgaujasi ne tik savo pasiekimais, bet ir viso komandinio darbo rezultatais. Esame profesionalai ir gerai jaučiamės savo darbo vietoje. Mūsų gyvybinga komanda nuolat dalyvauja įvairiose išorinėse dinamiškose sporto, sveikatinimo, socialinėse iniciatyvose, nuolat organizuoja įtraukiančius renginius  Mums patinka tiek dirbti, tiek aktyviai leisti laiką drauge.

Renginiai

Išrinkti vertybių ambasadoriai

Kasmetiniame renginyje tradiciškai siekiama atkreipti dėmesį į darbuotojus, kurie labiausiai atitinka įmonės vertybes, jas labiausiai propaguoja ir yra savotiški AmberCell vertybių ambasadoriai.

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.

Rudens sesijoje Dariaus Čibonio mokymai

Spalio 13 d. AmberCell Solutions komanda tradiciškai susitiko rudens sesijoje aptarti ketvirčio rezultatų, pasidžiaugti kolegų pasiekimais, apsidaliinti iššūkiais, pastebėjimais.

Noriu gauti naujienas: