Search
Close this search box.

RENGINIAI

Auginame bendruomenę, kuri džiaugiasi kiekviena diena darbe, nuolat tobulėja ir mėgaujasi ne tik savo pasiekimais, bet ir viso komandinio darbo rezultatais. Esame profesionalai ir gerai jaučiamės savo darbo vietoje. Mūsų gyvybinga komanda nuolat dalyvauja įvairiose išorinėse dinamiškose sporto, sveikatinimo, socialinėse iniciatyvose, nuolat organizuoja įtraukiančius renginius  Mums patinka tiek dirbti, tiek aktyviai leisti laiką drauge.

Renginiai

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.

Rudens sesijoje Dariaus Čibonio mokymai

Spalio 13 d. AmberCell Solutions komanda tradiciškai susitiko rudens sesijoje aptarti ketvirčio rezultatų, pasidžiaugti kolegų pasiekimais, apsidaliinti iššūkiais, pastebėjimais.

Jogos diena

Birželio 21 d. minėdami tarptautinę jogos dieną kartu su kolegomis dalyvavome Oxygym sporto klubo treniruotoje, kurios tikslas – tempimo pratimai sėdimą darbą dirbantiems.

Kraujo donorystė

Birželio 14 d. minint Tarptautinę kraujo donorų dieną AmberCell Solutions Komanda prisidėjo prie tradicinės Nacionalinis kraujo centras iniciatyvos paaukodami kraujo.

Vilities bėgimas

Kasmet „Vilties bėgimo 2023“ renginiai primena, kad bendrystė, palaikymas ir susitelkimas padeda išgyventi sunkiausias gyvenimo akimirkas.

Noriu gauti naujienas: