Search
Close this search box.
Apie mus

„AmberCell Solutions“ – į pacientą orientuotą sveikatos priežiūros veiklą vykdanti organizacija medicinos sektoriaus darbuotojams teikia kompleksinius sprendimus, grįstus holistiniu požiūriu ir precizine medicina. Kompanija Baltijos šalių gydymo įstaigoms siūlo inovatyvius tiekimo grandinės valdymo sistemos sprendimus, aukštos kokybės medicinos priemones ir įrangą.

Gyvybinga ir dinamiška „AmberCell“ bendruomenė – profesionalų komanda, kuriuos vienija bendras požiūris, ambicingumas ir ryžtas siekti užsibrėžtų tikslų. Auginame bendruomenę, kuri laiminga darbe kasdien, nuolat tobulėja, džiaugiasi ne tik savo, bet ir komandos pasiekimais. Esame profesionalai, kurie dirbdami savo darbą jaučia prasmę.

Mūsų kultūra

Kasdien kuriame darbuotojus įtraukiančią aplinką, kurioje visi jaustųsi galintys prisidėti prie prasmingos ateities kūrimo, augti asmeniškai ir profesionaliai, mėgautis savo darbu įnešant reikšmingą indėlį į sveikatos priežiūros tobulinimą. Kasdien auginame geresnį tarpusavio supratimą, palaikome ir rūpinamės savo kolegomis. Priklausymas tai pačiai bendruomenei, krypties, tikslų ir užduočių aiškumas padeda efektyviai siekti bendrų rezultatų ir tuo pačiu būti atsakingiems už asmeninius pasiekimus.

Filosofija

Misija

Medicinos sektoriaus profesionalams teikiame kompleksinius sveikatos priežiūros sprendimus orientuotus į pacientą, grįstus holistiniu požiūriu, personalizuota ir precizine medicina.

Vizija

Personalizuota medicinos sistema prieinama visiems Baltijos regione.

Vertybės

Kasdien vadovaujamės pamatinėmis vertybėmis – pagarba, empatija, sąžiningumas, atkaklumas, sąmoningumas ir balansas, – auginame jas puoselėdami įmonės tradicijas ir atrasdami naujus bendradarbiavimo, tobulėjimo drauge būdus.

Pagarba

Gerbiame kolegas, klientus, verslo partnerius, aplinką ir visuomenę. Gerbiame kiekvieno atliekamą darbą, vertiname jų laiką, todėl laikomės įsipareigojimų. Išklausome ir priimame kitų įsitikinimus ir jausmus. Vertiname kiekvieno autentiškumą ir unikalumą, įsiklausome į kito nuomonę. Oriai ir mandagiai elgiamės su visais žmonėmis.

Empatija

Rūpinamės kitų žmonių poreikiais, padedame kuo galime tiek dirbant kartu, tiek asmeniškai. Suprantame kito žmogaus situaciją ir įsijaučiame į jo jausmus, priimame emocijas. Siekiame, kad kitu būtų pasirūpinta visapusiškai. Vertiname kolegų atliekamą darbą ir su atsidavimu padedame visose situacijose.

Sąžiningumas

Esame teisingi ir patikimi, sąžiningi su savimi ir kitais, pripažįstame savo klaidas. Esame atviri su savo komanda, partneriais, sąžiningai laikomės įsipareigojimų ir atsakingai žiūrime į mums patikėtas užduotis. Bendraujame tiesiai ir atvirai, nemanipuliuodami informacija, neišduodami paslapčių, sąžiningai laikomės pareigų, atsakomybių ir aukščiausių elgesio standartų.

Atkaklumas

Tikime tuo, ką darome, siekiame tikslų atkakliai, su užsidegimu. Išliekame motyvuoti ir atsidavę net ir tuomet, kai susiduriama su kliūtimis ar sunkumais. Visuomet esame susikoncentravę į savo tikslus ir net esant sudėtingoms situacijoms, niekada nepasiduodame.

Sąmoningumas

Suvokiame save kaip neatsiejamą komandos, visuomenės, pasaulio dalį. Įsitraukiame į mums patikėtas veiklas ir sąmoningai veikiame siekdami užsibrėžtų tikslų. Ekologija, aplinkosauga, sveika gyvensena neatsiejama mūsų kasdienio dalis. Prisiimame atsakomybę už savo elgesį, mokame valdyti savo emocijas.

Balansas

Išlaikome asmeninio ir profesinio gyvenimo balansą. Įsitraukdami į veiklas planuojame savo veiklas ir laiką ir visur siekiame darnos. Namuose ir darbe siekiame išlaikyti subalansuotus santykius. Laiko, kūno ir proto darna: sveikos gyvensenos, emocijų, vidinės ramybės balanso išlaikymas svarbus kasdiena.

Mūsų talentai

AmberCell žmonės – talentingi savo srities profesionalai, savo darbu prisiedenatys prei pokyčių sveikatos preižiūros srityje. 

Esame dinamiška ir auganti įmonė, siūlanti prasmingą darbą, leidžiantį prisidėti prie teigiamo poveikio gydymo įstaigoms ir pacientams. Esame svarbi grandis, leidžianti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams sumažinti išlaidas, pagerinti paslaugų kokybę taikant inovatyvius, į pacientą orientuotus precizinius medicinos sprendimus. 

 

 

Naudos darbuotojams

Visa „AmberCell Solutions” bendruomenė yra apdrausta papildomu asmeniniu sveikatos priežiūros draudimu. Kartą per ketvirtį visos Baltijos šalių komandos susitinka įmonės organizuojamuose susitikimuose, rengiame smagius bendruomenės vakarus, sportišką vasaros šventę. Periodiškai organizuojame mokymus įvairiomis aktualiomis temomis komandoms, siekdami nuolat tobulėti ir augti. Nuolat organizuojame vidinius renginius, įsitraukiame į viešas iniciatyvas, dalyvaujame savanorystės projektuose.

Galerija

Renginiai

Išrinkti vertybių ambasadoriai

Kasmetiniame renginyje tradiciškai siekiama atkreipti dėmesį į darbuotojus, kurie labiausiai atitinka įmonės vertybes, jas labiausiai propaguoja ir yra savotiški AmberCell vertybių ambasadoriai.

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Naujienos

Baltijos šalyse pristatytas naujas Renzan stentas

Birželio 7 d. Šiauliuose vykusioje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Chirurgo pasiekimai ir bendradarbiavimas. Kaip suderinti?“ pristatėme išmanaus optimalių rinkinių tiekimo sprendimą.