Search
Close this search box.

NAUJIENOS

Sveikatos preižiūros profesionalmas ir pacientams nuolat pristatome inovatyvius, minimaliai invazyvius, į pacientą orientuotus gydymo sprendimus. Sužinokite apie sviekatos priežiūros inovacijas – registruokitės ir gaukite naujienas pirmieji.

Noriu gauti naujienas:

Naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Naujausias vaizdo įrašas

Peržiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą ir sužinokite, su kokiais iššūkiais susiduria sveiaktos priežiūros įstaigų slaugytojos.