Search
Close this search box.

Mokymai intervencines radiologijos gydytojams

Bendradarbiaujant su Terumo Europe lapkričio 8-9 dienomis VUL Santaros klinikose buvo surengti mokymai „Minimaliai invazyvūs kepenų vėžio gydymo gydymo būdai“. Įgyvendinant Terumo Learning Edge programą, intervenciniai radiologai iš Latvijos ir Estijos dalyvavo dviejų dienų mokymosi sesijoje.

Šioje edukacinėje programoje aptartos aktualios temos apie minimaliai invazyvų kepenų vėžio gydymą, navikų daugiadalykinės komandos vaidmenį, abliaciją, embolizaciją bei kombinuotą metodą, pristatyti sudėtingi atvejai.

Mokymų sesija apjungė gydymo metodų pristatymą, diskusiją ir atliktų procedūrų aptarimą, siekiant suteikti gydytojams platų informacijos spektrą apie pažangias kepenų vėžio gydymo metodikas, suteikti žinių apie MIT indikacijas ir kontraindikacijas, galimas komplikacijas ir pabrėžti svarbius aspektus, kuriuos reikia pasiruošti pradedant atlikti procedūras.

Šios programos dalyviai turėjo galimybę mokytis iš VUL Santaros klinikų intervencinių radiologų dr. Mariaus Kurmino, dr. Donato Jociaus mokymų ir gauti įrodymais grįstų žinių apie viso spektro minimaliai invazyvų kepenų vėžio gydymą, įskaitant chirurgiją, abliaciją, TACE, TARE ir elektrochemoterapiją. Išsamios diskusijos buvo surengtos siekiant tiek aptarti realius atvejus, tiek išanalizuoti gydymo galimybes analizuojant sudėtingesnių pacientų atvejus.

Dalintis:

Susijusios naujienos