Search
Close this search box.

Estijos gydymo įstaigų slaugos vadovų vizitas Klaipėdoje

Estijos gydymo įstaigų slaugos vadovai lapkričio 28 d. apsilankė Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje ir Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Jūrininkų ligoninė“, kur susipažino su operacinėse įdiegtomis technologijomis – išmaniaisiais sandėliais.

Būrys svečių iš Šiaurės Estijos medicinos centro, Vakarų Talino centrinės ligoninės, Rytų Talino centrinės ligoninės ir Kuressaare ligoninės domėjosi Operacinėse įdiegta išmanaus sandėlio sistema, skaitmenizuotais ir automatizuotais procesais, inovatyvios sistemos privalumais.

RKL – pirmoji šalyje ir pirmoji Baltijos regione prieš metus Operacinėse įdiegusi išmaniuosius sandėlius. Skaitmenizuoti ir automatizuoti išmaniųjų sandėlių procesai užtikrina juose esančių likučių stebėjimą realiuoju laiku, generuoja automatinius užsakymus tiekėjui, garantuoja optimalius reikalingų medicinos priemonių likučius ir efektyvina operacinės darbą. Slaugytojoms nebereikia atlikti nekvalifikuoto darbo, todėl visą dėmesį gali skirti tiesioginiam darbui su pacientu.

KU ligoninės filiale „Jūrininkų ligoninė“ išmani tiekimo valdymo sistema rugsėjį buvo įdiegta visuose chirurgines intervencijas atliekančiuose skyriuose (Operacinių poskyryje, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriuje, taip pat Širdies aritmijų skyriuje). Tai nėra pirmas žingsnis optimizuojant kasdienę ligoninės medikų veiklą. Praeitais metais ligoninėje įdiegtos ir išmaniosios spintos, atliekančios tokias pat funkcijas kaip ir išmanieji sandėliai.

Išmani tiekimo grandinės valdymo sistema „AmberLink“ padeda taupyti gydymo įstaigų lėšas ir optimizuoti personalo darbo krūvį, didina personalo motyvaciją ir pasitenkinimą darbu.

Skaitykite daugiau:

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalyse pristatytas naujas Renzan stentas

Birželio 7 d. Šiauliuose vykusioje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Chirurgo pasiekimai ir bendradarbiavimas. Kaip suderinti?“ pristatėme išmanaus optimalių rinkinių tiekimo sprendimą.

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.