Search
Close this search box.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose gegužės pabaigoje surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Specialistai iš Serbijos buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Programos metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas skydliaukės gerybinių mazgų gydymo sprendimams, apie kuriuos papasakojo intervencinis radiologas gydytojas Juozas Jarašūnas. Intervencinis radiologas dr. Donatas Jocius plačiau pristatė kepenų vėžio gydymo temas ir atvejus.

Mokymų programoje vyko temų pristatymai diskusijos, stebėtos mikrobangų abliacijos procedūros, kurių metu praktiškai pademonstruoti gydymo sprendimai siekiant kuo plačiau papasakoti apie pažangias skydliaukės ir kepenų vėžio gydymo metodikas, suteikti žinių apie indikacijas ir kontraindikacijas, galimas komplikacijas ir pabrėžti svarbius aspektus, kuriuos reikia pasiruošti pradedant minimaliai invazyvias procedūras.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių. Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.