Search
Close this search box.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių.

Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.

Lektoriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Australijos pristatė įžvalgas apie operacinės valdymą keturiose sesijose, kuriose aptartas į pacientą orientuoto požiūrio svarba, tiekimo grandinės valdymas, klinikiniai sprendimai ir ateities operacinės vizijos.

Pirmoje konferencijos dalyje diskutuota apie darbą komandoje, slaugos personalo kasdienio darbo organizavimo niuansus, etinius iššūkius. Sesijoje skirtoje aptarti tiekimo grandinės operacinėje valdymą, „AmberCell Solutions“ vadovas Evaldas Gražys pristatė vieną sprendimą, padedantį optimizuoti tiekimo grandinės procesus operacinėje, buvo pasidalinta patirtimi, kokias naudas vertina viena iš Lietuvos ligoninių, kurioje šis sprendimas įdiegtas ir jau veikia kelis metus.

Antrojoje konferencijos dalyje dalyviai turėjo galimybę pasidalinti patirtimi apie infekcijų kontrolės rizikos faktorius, prevenciją, išgirsti apie venų tromboembolijos svarbą pacientams po chirurginių intervencijų, daugiau sužinoti apie operacinę be latekso ir išgirsti slaugytojų patirtį apie streso mažinimą darbo aplinkoje. Konferenciją vainikavo dar vieno mūsų darbuotojo, inovacijų vadovo Povilo Norbuto pranešimas apie inovatyvius tiekimo valdymo sprendimus ateities operacinėje.

Konferencijoje dalyvavusi AmberCell Solutions komanda renginio dalyviams pristatė kompanijos sprendimus efektyviam tiekimo grandinės valdymui operacinėje.

Konferenciją organizavo Vilniaus universitetas ir Talino sveikatos priežiūros kolegija, bendradarbiaudami su partneriais: Lietuvos operacinės slaugytojų asociacija, Lietuvos anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų asociacija, Latvijos operacinės slaugytojų asociacija.

Renginio metu dalyvius pakvietėme gyvai susipažinti su mūsų sprendimu, sužinoti daugiau apie išmanų optimalių rinkinių tiekimą ligoninėms ir išbandyti, kaip tai veikia praktikoje.

Sprendimas, pristatytas specialiai sukurtame stende apima:

Amberlink. Tiekimo grandinės valdymo sistema, kuri eliminuoja technines, neefektyvias, daug laiko reikalaujančias atsargų valdymo užduotis ir leidžia medicinos personalui sutelkti dėmesį į svarbiausią jų užduotį – pacientų priežiūrą.

OptiPack. Optimalus personalizuotas rinkinys sudaro  +/-80 % vienkartinių procedūrų metu operacinėje naudojamų priemonių. Sveikatos priežiūros specialistams reikiamos priemonės prieinamos reikiamoje vietoje reikiamu laiku.

EndPoint. Dedikuota tiekėjo komanda reikiamas priemones pristato į artimiausią naudojimo vietą paruoštas naudoti pirminėje pakuotėje. Užtikrinamas optimalus atsargų lygis ir  pasiekiamumas.

20% visų gydytojų ir slaugytojų darbo savaitės skiriama tiekimo grandinės darbams atlikti. Įdiegus mūsų sprendimą ir optimizuojant tiekimo grandinės valdymo procesus operacinėje sutaupoma net 60% darbuotojų laiko.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių. Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.