Search
Close this search box.

Jūrininkų ligoninės operacinėse įdiegta tiekimo valdymo sistema

Operacinėje savalaikis ir nepertraukiamas prekių tiekimas, greitas ir operatyvus pasiruošimas operacijai yra itin svarbus, darantis tiesioginę įtaką visos operacinės darbo efektyvumui ir neišvengiamai suteikiantis naudą sveikatos priežiūros paslaugų kokybei bei ligoninės pajamoms.

Klaipėdos universiteto ligoninė filialo „Jūrininkų ligoninė“ operacinėse įdiegta tiekimo valdymo sistema „AmberLink“ leidžia automatiškai fiksuoti medicinos priemonių pristatymą, sunaudojimą, realiuoju laiku stebėti visų priemonių likučius bei galiojimo laikus, automatiškai generuoti naujus užsakymus tiekėjui pagal faktinį sunaudojimą.

KUL filialas „Jūrininkų ligoninė“ – viena pirmųjų Pabaltijyje įdiegusi pažangią sistemą, žengianti drauge su inovacijomis automatizuojant ir skaitmenizuojant procesus įstaigoje. Įdiegta tiekimo valdymo sistema leidžia:

• Operacinės personalui sutaupyti daug brangaus laiko, kurį galės skirti tiesioginiam darbui su pacientu;

• Efektyvinti operacinės darbą ir išvengti klaidų (galiojimo laikų stebėjimas, išvengti perteklinio sandėlio, eliminuoti priemonių trūkumą);

• Taupyti įstaigos lėšas (personalo krūvio optimizacija, įšaldytų lėšų ir rankinio darbo, susijusio su priemonių administravimu, eliminavimas);

• Gerinti personalo darbo sąlygas, didinti motyvaciją ir pasitenkinimą darbu.

Tai yra pirmas labai svarbus žingsnis optimizuojant kasdienę veiklą, daugiau dėmesio skiriant paciento sveikatos išsaugojimui, personalo gerovei ir visos įstaigos efektyvesniam darbui. Šis pokytis turės didžiulę reikšmę įstaigos procesų tobulėjimui ir teikiamų paslaugų kokybei.

Daugiau skaitykite:

Dalintis:

Susijusios naujienos