Search
Close this search box.

Jūrininkų ligoninės operacinėse įdiegta tiekimo valdymo sistema

Operacinėje savalaikis ir nepertraukiamas prekių tiekimas, greitas ir operatyvus pasiruošimas operacijai yra itin svarbus, darantis tiesioginę įtaką visos operacinės darbo efektyvumui ir neišvengiamai suteikiantis naudą sveikatos priežiūros paslaugų kokybei bei ligoninės pajamoms.

Klaipėdos universiteto ligoninė filialo „Jūrininkų ligoninė“ operacinėse įdiegta tiekimo valdymo sistema „AmberLink“ leidžia automatiškai fiksuoti medicinos priemonių pristatymą, sunaudojimą, realiuoju laiku stebėti visų priemonių likučius bei galiojimo laikus, automatiškai generuoti naujus užsakymus tiekėjui pagal faktinį sunaudojimą.

KUL filialas „Jūrininkų ligoninė“ – viena pirmųjų Pabaltijyje įdiegusi pažangią sistemą, žengianti drauge su inovacijomis automatizuojant ir skaitmenizuojant procesus įstaigoje. Įdiegta tiekimo valdymo sistema leidžia:

• Operacinės personalui sutaupyti daug brangaus laiko, kurį galės skirti tiesioginiam darbui su pacientu;

• Efektyvinti operacinės darbą ir išvengti klaidų (galiojimo laikų stebėjimas, išvengti perteklinio sandėlio, eliminuoti priemonių trūkumą);

• Taupyti įstaigos lėšas (personalo krūvio optimizacija, įšaldytų lėšų ir rankinio darbo, susijusio su priemonių administravimu, eliminavimas);

• Gerinti personalo darbo sąlygas, didinti motyvaciją ir pasitenkinimą darbu.

Tai yra pirmas labai svarbus žingsnis optimizuojant kasdienę veiklą, daugiau dėmesio skiriant paciento sveikatos išsaugojimui, personalo gerovei ir visos įstaigos efektyvesniam darbui. Šis pokytis turės didžiulę reikšmę įstaigos procesų tobulėjimui ir teikiamų paslaugų kokybei.

Daugiau skaitykite:

Dalintis:

Susijusios naujienos

Diagnozė mioma – brangūs vaistai ar gimdos šalinimas ne visada yra vienintelės išeitys

Gausios ir skausmingos mėnesinės, skausmas pilvo apačioje, juosmens ir strėnų maudimas, kraujavimas tarp menstruacijų – simptomai, kurie gali signalizuoti apie gimdos miomą – gerybinį lygiųjų gimdos raumenų naviką, dažniausiai pasireiškiantį 30-50 metų amžiaus moterims. Metodų gydyti šią varginančią ligą šiais laikais netrūksta, o vienu inovatyviausių ir saugiausių yra laikoma jau dešimtmetį Lietuvoje atliekama gimdos arterijų embolizacija.

Transarterinė chemoembolizacija (TACE) – veiksmingas įrankis kovoje su kepenų vėžiu

Europoje suaugusiųjų kepenų ląstelių karcinomos sergamumo ir mirtingumo rodikliai atitinkamai – 65000 ir 60240 atvejų. Apie šią grėsmingą ligą ir inovatyvias, pacientų sveikatą tausojančias gydymo galimybes pasakoja Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” gydytoja onkologė chemoterapeutė Vaida Gedaminienė ir Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas gydytojas intervencinis radiologas Algimantas Šimkaitis.