Search
Close this search box.

Nauja partnerystė su Omnicell

Diegiant inovatyvius, į pacientą orientuotus sprendimus sveikatos priežiūros sektoriuje pradėta dar viena nauja partnerystė su pasauline bendrove @Omnicell – ilgametę patirtį sukaupusia kompanija, kuri daugiau nei 30 metų kuria inovacijas vaistų valdymo ir automatizavimo srityje nuo 1992 m.

Inovacijų vadovas Povilas Norbutas iš susitikimo Dubajuje grįžo ne tik su nauja partnerystės sutartimi, bet ir su Omnicell apdovanojimu. Nominacija „Strateginės plėtros partnerystės“ įprasmina naują strateginę verslo kryptį Baltijos šalyse su prieiga prie partnerių tinklo sveikatos priežiūros srityje.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių. Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.