Search
Close this search box.

AmberCell mažiesiems – dovanos mokslų metų pradžios proga

AmberCell Solutions rūpinasi ne tik darbuotojų sveikata, socialine, emocine ir finansine gerove, bet nepamiršta ir šeimos narių. Startuojant naujiems mokslo metams Ambercell darbuotojų atžaloms įteikė rinkinius, kurie po vasaros atostogų padės lengviau pradėti mokslo metus ir suteiks daugiau džiaugsmo mokantis.

Balansas – viena svarbiausių vertybių organizacijoje, todėl Ambercell Solutions siekia padėti darbuotojams, derinantiems tėvystę ir darbą, atrasti asmeninio ir profesinio gyvenimo balansą, nes auginantieji vaikus kasdien balansuoja tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo iššūkių nuolat susidurdami su įvairiausiomis atsakomybėmis.

Dalintis:

Kiti renginiai

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.

Rudens sesijoje Dariaus Čibonio mokymai

Spalio 13 d. AmberCell Solutions komanda tradiciškai susitiko rudens sesijoje aptarti ketvirčio rezultatų, pasidžiaugti kolegų pasiekimais, apsidaliinti iššūkiais, pastebėjimais.