Search
Close this search box.

Geros nuotaikos užtaisas – pašėlusi vasaros fiesta

Liepos pabaigoje pamaryje įvykęs “Summer Fest” komandos stiprinimo renginys buvo skirtas mokymuisi, bendradarbiavimui ir bendrystei, motyvuojantis ir įkvepiantis įveikti naujus iššūkius kartu!

AmberCell Solutions darbuotojus subūrusios Vasaros Žaidynės buvo kupinos dinamiškų užsiėmimų, kurie būrė visą komandą ne tik varžytis tarpusavyje, bet ir smagiai praleisti laiką kartu. Švęsti drauge – tai ne tik puikiai praleistas laikas, bet ir mokymasis klausytis, veikti bei siekti tikslų komandoje. Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra, streso mažinimas, produktyvumo didinimas ir savivertės auginimas – mūsų profesionalų komandos kasdienis siekis.

Vasaros edukacinė-darbinė sesija, buvo skirta komandų pardavimo įgūdžių tobulinimui. Visi AmberCell Solutions žmonės komandomis dalyvavo Triple O Consulting organizuotose simuliacijose ir teoriniuose užsiėmimuose, skirtuose darbo efektyvumo auginimui, pasitikėjimo ugdymui, visos komandos veiklos siekiant užsibrėžtų tikslų gerinimui. Pasibaigus praktinei daliai lektorė Edita Kaminskaite vedė teorinį užsiėmimą apie įtaką ir įtaigumą, dalinosi praktiniais patarimais, kuriais kasdien savo darbe galės naudotis mūsų komandos profesionalai.

Esame atkaklūs – tai viena pagrindinių mūsų vertybių, todėl kasdien siekiame tobulėti ir mokytis, dirbti dar efektyviau, glaudžiau bendradarbiauti. Kuriame komandą siekdami geresnės ateities kartu. Ne tik dirbdami, bet ir aktyviai leisdami laiką komandoje! Mūsų bendruomenėje puoselėjama sąmoningumo ir atkaklumo kultūra, kuri skatina mus drauge ne tik siekti užsibrėžtų tikslų, bet ir moko suprasti kitus, motyvuoja ir įkvepia siekti ambicingų tikslų.

Dalintis:

Kiti renginiai

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.