Search
Close this search box.

Rudens sesijoje Dariaus Čibonio mokymai

Spalio 13 d. AmberCell Solutions komanda tradiciškai susitiko rudens sesijoje aptarti ketvirčio rezultatų, pasidžiaugti kolegų pasiekimais, apsidaliinti iššūkiais, pastebėjimais.

Mokymuose su lektoriumi Dariumi Čiboniu AmberCell bendruomenė mokėsi, kaip atpažinti stresą, kaip interpretuoti stresą keliančią konfliktinę situaciją, kaip tinkamai reaguoti ir komunikuoti bei spręsti stresines situacijas.

Darbe, kur praleidžiame didelę dalį produktyvaus gyvenimo laiko, kasdien susiduriant su pačiomis įvairiausiomis situacijomis streso išvengti nepavyksta niekam, tačiau jį galima atpažinti ir pasirinkti, kaip reaguoti į stresines situacijas. Kiekvienas turi skirtingus streso toleravimo lygius ir tai, kas kelia stresą vienam, nebūtinai jį sukels kitam organizacijos darbuotojui.

Dalintis:

Kiti renginiai

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.