Search
Close this search box.

Terumo metiniame renginyje dėmesys Baltijos šalims

Visų trijų Baltijos šalių komanda, atsakinga už klinikinius minimaliai invazyvius į pacientus orientuotus sprendimus, balandžio pabaigoje dalyvavo tradiciniame susitikime Terumo Summit’24.

Įmonės vadovas ir įkūrėjas Evaldas Gražys skaitė pranešimą tema „Customer(patient) Centicity Era“, o smagų susitikimą vainikavo AmberCell komandai įtiektas garbingasa apdovanojimas „Pushing Boundaries‘23“.

Kelios intensyvios šio susitikimo dienos buvo skirtos seminarams, paskaitoms, susitikimams ir diskusijoms. Dalyviai iš viso pasaulio turėjo galimybę bendrauti, keistis idėjomis, pasisemti įžvalgų ir pasisemti idėjų būsimiems projektams.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių. Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.