Mokymai intervencinės radiologijos specialistams (VUL Santarų klinikos)

VUL Santarų klinikose  įgyvendinant  Terumo Learning Edge mokymų programą, organizuoti tęstiniai mokymai tema „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“ (en.„Minimally Invasive Treatments in Liver Cancer Management“). Antrą kartą pristatyta programa sulaukė dar didesnio patyrusių profesionalų susidomėjimo, išsiplėtė ir dalyvių geografija – šįkart gilinti žinių atvyko gydytojai intervenciniai radiologai iš Vengrijos, Čekijos ir Latvijos.

Tuo pačiu metu organizuotas ir pirmas kursas slaugytojoms tema „Abliacijos kompiuterinio tomografo kontrolėje“, kuriuos vedė Intervencinės radiologijos skyriaus slaugytoja Jekaterina Rubcova. Programos metu specialistės gilino žinias apie tai, kaip pasirengti procedūroms, kas svarbiausia pozicionuojant pacientą bei dirbant su inovatyvia įranga.

Mokymų metu buvo demonstruojamos minimaliai invazyvios procedūros, kurių metu, pasitelkiant dirbtiniu intelektu valdomą Cascination navigacinę sistemą, atliktos kepenų abliacija ir transarterinė chemoembolizazija (TACE).

Patyrę intervencinės radiologijos skyriaus gydytojai Dr. Marius Kurminas, Dr. Donatas Jocius vedė paskaitas apie inovatyviausius kepenų vėžio gydymo sprendimus, paremtus naujomis gairėmis ir studijomis, daugiadalykės komandos svarbą, pristatė daug iššūkių sukėlusius, bet sėkmingai pasibaigusius gydymo atvejus, su kuriais teko susidurti praktikoje.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Vyko mokymai apie pacientų išrašymą procedūros dieną

Pacientams SDD reiškia greitesnį grįžimą į namų aplinką, mažesnę hospitalinių infekcijų riziką bei mažesnį stresą, o ligoninėms SDD padeda efektyviau valdyti resursus: mažesnis lovų užimtumas, trumpėsnės eilės, o medicinos personalas gali daugiau dėmesio skirti sudėtingesniems atvejams.