Search
Close this search box.

Mokymai intervencinės radiologijos laboratorijos slaugytojams

Birželio 5-6 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikose kartu su „Terumo” kompanija organizavome mokymus intervencinės radiologijos laboratorijos slaugytojams. Įgyvendindami „Terumo Learning Edge” programą, pakvietėme sveikatos priežiūros specialistus iš Čekijos į dviejų dienų mokymosi sesiją.

Šioje edukacinėje programoje slaugytojams buvo pristatytos aktualios temos: priežiūra prieš ir po procedūrų, radiacinė sauga ir apsauga intervencinės radiologijos laboratorijoje, koronarinės intervencijos ir medžiagos, komplikacijos ir kritinės situacijos, dalyvavimas intervencinės radiologijos laboratorijoje ir atvejų stebėjimas, dalijimasis geriausia praktika. Sesijos metu buvo derinamas prezentavimo, diskusijų ir praktika, siekiant suteikti įgūdžių, kaip pasiekti pacientų hemostazę naudojant naujoviškus prietaisus.

Šios programos dalyviai turėjo galimybę mokytis apie slaugytojų kompleksinius pacientų gydymo metodus kartu su Intervencinės kardiologijos katedros vedėju profesoriumi Ramūno Uniko, Intervencine kardiologe dr. Rasa Ordiene, vyriausia slaugytoja Neringa Packevičiene, Intervencinės radiologijos laboratorijos komanda Eduard Tsybulskyi, Brigita Augūne, Radiacinės saugos specialistu Egidijumi Lysenko.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių. Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.