Search
Close this search box.

Mokymai intervencinės radiologijos laboratorijos slaugytojams

Birželio 5-6 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikose kartu su „Terumo” kompanija organizavome mokymus intervencinės radiologijos laboratorijos slaugytojams. Įgyvendindami „Terumo Learning Edge” programą, pakvietėme sveikatos priežiūros specialistus iš Čekijos į dviejų dienų mokymosi sesiją.

Šioje edukacinėje programoje slaugytojams buvo pristatytos aktualios temos: priežiūra prieš ir po procedūrų, radiacinė sauga ir apsauga intervencinės radiologijos laboratorijoje, koronarinės intervencijos ir medžiagos, komplikacijos ir kritinės situacijos, dalyvavimas intervencinės radiologijos laboratorijoje ir atvejų stebėjimas, dalijimasis geriausia praktika. Sesijos metu buvo derinamas prezentavimo, diskusijų ir praktika, siekiant suteikti įgūdžių, kaip pasiekti pacientų hemostazę naudojant naujoviškus prietaisus.

Šios programos dalyviai turėjo galimybę mokytis apie slaugytojų kompleksinius pacientų gydymo metodus kartu su Intervencinės kardiologijos katedros vedėju profesoriumi Ramūno Uniko, Intervencine kardiologe dr. Rasa Ordiene, vyriausia slaugytoja Neringa Packevičiene, Intervencinės radiologijos laboratorijos komanda Eduard Tsybulskyi, Brigita Augūne, Radiacinės saugos specialistu Egidijumi Lysenko.

Dalintis:

Susijusios naujienos