Search
Close this search box.

Inovatyvus optimalių rinkinių tiekimo sprendimai pristatyti konferencijoje Šiauliuose

Birželio 7 d. Šiauliuose vykusioje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Chirurgo pasiekimai ir bendradarbiavimas. Kaip suderinti?“ pristatėme išmanaus optimalių rinkinių tiekimo sprendimą.

Vakarų regiono chirurgų asociacijos pirmininkas doc. Jonas Jurgaitis pasidalino KU ligoninės „Jūrininkų ligoninė” filialo pasiekimais, papasakodamas Lietuvos operacinių situaciją ir iššūkius, pristatydamas atvejų analizės duomenimis ir pasidalindamas įžvalgomis, kad ateityje daugelyje medicinos sektoriaus sričių būtinas skaitmenizavimas ir automatizuotų procesų diegimas.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės, kur išmanus tiekimo sprendimas įdiegtas pirmasis šalyje, direktoriaus pavaduotoja Andželika Zavackienė slaugytojų sesijoje pasidalino gerąja praktika,  pristatydama naudas, kurias operacinės ir ligoninė įgijo įsidiegdama inovatyvų tiekimo valdymo sprendimą.

Konferencijos metu į dvi skirtingas sesijas pasidalinusius chirurgus ir slaugytojus kvietėme gyvai susipažinti su optimaliais rinkiniais „OptiPack“, sužinoti, kaip veikia inovatyvi tiekimo valdymo sistema „Amberlink“, koks patogus „EndPoint“ tiekimo valdymo sprendimas, kai reikiamos priemonės automatiškai pristatomos į artimiausią naudojimo vietą.

Optimalias pakuotes sudaro beveik visos (apie 80 proc.) konkrečioms operacijoms reikalingos sterilios priemonės (vienkartiniai drabužiai, apklotai, tvarsliava, instrumentai ir kt.). Specifinių priemonių poreikis išsiaiškinamas ir tiksli komplektacija suderinama su operacijas atliekančiais gydytojais ir slaugytojais. Pakuočių pristatymą vykdanti specialiai apmokytų darbuotojų komanda atvyksta patogiausiu ligoninei laiku (automatizuotas tiekimas). Elgesio švariose aplinkose taisykles žinantys darbuotojai nugabena pakuotes tiesiai į šalia operacinių esantį išmanųjį sandėlį ir surūšiuoja jas pagal operacijų tipą. Pakuotės pristatomos daugkartinėse transportinėse dėžėse, tad ligoninėje ženkliai sumažėja atliekų kiekis.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Baltijos šalių medikai sėmėsi žinių apie kelio sąnario embolizaciją

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko tarptautinė edukacinė programa „Kelio sąnario arterijų embolizacija – nauja, minimali invazinė intervencija”. Baltijos šalių intervenciniams radiologams mokymus vedė Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas Andrius Pranculis, kuris pristatė inovatyvų gydymo metodą sąnarių skausmui malšinti.

Mikrobangų abliacijos mokymai specialistams iš Serbijos

Bendradarbiaujant su Terumo VUL Santaros klinikose buvo surengta dviejų dienų darbo sesija „Minimaliai invaziniai kepenų vėžio gydymo būdai“, skirti  intervenciniams radiologams ir slaugytojams. Baltijos šalių specialistai buvo pakviesti sužinoti daugiau apie skydliaukės gerybinių mazgų ir kepenų vėžio gydymo strategijas ir minimaliai invazinius metodus naudojant mikrobangų abliacijos procedūras.

Inovatyvūs sprendimai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Taline

Tarptautinė konferencija „Į pacientą orientuotos operacinės valdymas“ į Taliną sukvietė daugiau nei 120 Lietuvos, Latvijos ir Estijos slaugytojų, vyriausių slaugos administratorių. Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į operacinės veiklos organizavimą efektyvinant jos darbą taip, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientui, jo sveikatos stiprinimui.