Search
Close this search box.

Ambercell komanda palaiko onkologinius ligonius

Kasmetinis „Vilties bėgimas 2024“ renginys Vilties bėgimas primena, kad bendrystė, palaikymas ir susitelkimas – tai būdas išgyventi sunkiausias gyvenimo akimirkas. Šiais metasi AmberCell komanda jau tradiciškai prisidėdama prie gražios iniciatyvos dalyvavo 18-ame Vilties bėgime. Prisijungė net ir patys mažiausi AmberCell šeimos nariai, kurie kartu su AmberCell darbuotojais įveikė 0,4 ir 0,75 km trasas, suaugusieji bėgo 3 ir 5 km atstumus.

Tradicija dalyvauti šioje kultūrinėje ir visuomeninėje iniciatyvoje įkvėpta pagrindinės renginio idėjos – mūsų komanda remia onkologinius pacientus siekiant atkurti jų socialinę ir ekonominę raidą.

Dalintis:

Kiti renginiai

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Naujos būstinės atidarymas

Ambercell komanda 2024 m. kovą atvėrė naujos būstinės duris. Ryškius namus įsikūrę visai šalia Kalipėdos (Lietuva), Ambercell komanda dar labiaus susitelkę sieks savo tikslų.

Gražiausios metų šventės su komanda

Ambercell Solution komanda gruodžio 8 d. Vilniuje rinkosi į Žiemos susitikimą, kuriame buvo apžvelgti rezultatai, pristatytos naujienos apie organizacijoje vystomus procesus, jų progresą.