Intervencinės radiologijos specialistai iš Baltijos šalių patirties sėmėsi Belgijoje

Intervencinės radiologijos specialistai iš visų trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – susirinko Leuvene (Belgija) į intensyvią ir praturtinančią Terumo Learning Edge programą. Šiuo renginiu buvo siekiama sustiprinti intervencinės radiologijos ir onkologijos slaugos patirtį, suteikiant dalyviams pažangių įgūdžių ir įžvalgų, susijusių su svarbiu vaidmeniu sveikatos priežiūros srityje.

Dienotvarkė apjungė teorinį mokymąsi, praktinę praktiką ir bendradarbiaujančias diskusijas. Sesijose buvo skaitomos paskaitos apie Terumo istoriją ir filosofiją, onkologijos pažangą ir intervencinės slaugos metodus, tokius kaip IO prieigos įrenginiai ir embolizacijos medžiagos tvarkymas. Praktiniai mokymai buvo skirti mikrokateteriams, srauto modeliams ir TATO technologijai kepenų gydymui. Programa baigėsi įkvepiančia patirtimi, kurioje slaugytojai diskutavo apie kačių laboratorijų organizavimą ir kasdienius darbo eigos iššūkius savo regionuose.

Ši programa ne tik surengė techninius mokymus, bet ir skatino regioninį Baltijos šalių bendradarbiavimą, leisdama slaugytojams dalytis įžvalgomis ir kartu gerinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimą. Suteikdami sveikatos priežiūros specialistams žinių ir praktinių įgūdžių, taip pat prisidėdami prie visuomenės per novatoriškus ir į pacientus orientuotus sveikatos priežiūros sprendimus.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Šiuolaikinės moterys pirmenybę teikia minimaliai invazyviai medicinai

Esminis klausimas medicinoje išlieka tas pats: kaip kuo greičiau, efektyviau ir su minimaliais šalutiniais poveikiais padėti pacientui pasveikti, kad jis kuo greičiau grįžtų į įprastą gyvenimą. Minimaliai invazinės procedūros dažnai yra atsakymas į šį klausimą, nes jų esmė ir tikslas būtent toks – užtikrinti efektyvų gydymą, kuo mažiau paveikiant paciento organizmą.