Search
Close this search box.

Intervencinei onkologijai skirtuose mokymuose dalyvavo gydytojai iš Čekijos bei slaugytojai iš Slovakijos

Santaros klinikose įvyko penktieji Terumo Europe „Learning Edge“ programos mokymai. Intervencinei onkologijai skirtuose mokymuose dalyvavo gydytojai iš Čekijos bei slaugytojai iš Slovakijos. Gydytojų mokymus vedė dr. Marius Kurminas, Intervencinės radiologijos skyriaus vadovas, o slaugytojų mokymus – vyresnioji slaugytoja Jūratė Večerkauskaitė.

Mokymų dalyviai turėjo unikalią galimybę stebėti TARE (transarterinė radioemobolizacija) ir TACE (transarterinė chemoembolizacija) procedūras realiose klinikinėse situacijose, dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose bei praktiškai išbandyti procedūrose naudojamas Terumo inovacijas.

Kursų metų daugiausia dėmesio buvo skiriama vienai svarbiausių šiuolaikinės intervencinės radiologijos sričių – minimaliai invazyvioms embolizacijos technikoms, skirtoms kepenų vėžio gydymui. Naudojant pažangiausius TACE ir TARE gydymo metodus – pacientai gydomi tikslingiau ir mažiau invazyviai, todėl gydymo rezultatai būna geresni, pacientas gali greičiau grįžti prie įprastinės gyvenimo rutinos.

Mokymų metų gydytojams buvo pristatomos bendros žinios apie šį gydymo spektrą – nuo indikacijų ir kontraindikacijų bei sudėtingų atvejų valdymo, o slaugytojai gilinosi į pacientų ruošimą bei priežiūrą po procedūrų.

Dalintis:

Susijusios naujienos

Šiuolaikinės moterys pirmenybę teikia minimaliai invazyviai medicinai

Esminis klausimas medicinoje išlieka tas pats: kaip kuo greičiau, efektyviau ir su minimaliais šalutiniais poveikiais padėti pacientui pasveikti, kad jis kuo greičiau grįžtų į įprastą gyvenimą. Minimaliai invazinės procedūros dažnai yra atsakymas į šį klausimą, nes jų esmė ir tikslas būtent toks – užtikrinti efektyvų gydymą, kuo mažiau paveikiant paciento organizmą.