Search
Close this search box.

Terumo metiniame renginyje dėmesys Baltijos šalims

Visų trijų Baltijos šalių komanda, atsakinga už klinikinius minimaliai invazyvius į pacientus orientuotus sprendimus, balandžio pabaigoje dalyvavo tradiciniame susitikime Terumo Summit’24.

Įmonės vadovas ir įkūrėjas Evaldas Gražys skaitė pranešimą tema „Customer(patient) Centicity Era“, o smagų susitikimą vainikavo AmberCell komandai įtiektas garbingasa apdovanojimas „Pushing Boundaries‘23“.

Kelios intensyvios šio susitikimo dienos buvo skirtos seminarams, paskaitoms, susitikimams ir diskusijoms. Dalyviai iš viso pasaulio turėjo galimybę bendrauti, keistis idėjomis, pasisemti įžvalgų ir pasisemti idėjų būsimiems projektams.

Dalintis:

Kiti renginiai

Nauja partnerystė su Omnicell

Diegiant inovatyvius, į pacientą orientuotus sprendimus sveikatos priežiūros sektoriuje pradėta dar viena nauja partnerystė su pasauline bendrove @Omnicell

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Metiniame renginyje išrinkti vertybių ambasadoriai

Kasmetiniame renginyje tradiciškai siekiama atkreipti dėmesį į darbuotojus, kurie labiausiai atitinka įmonės vertybes, jas labiausiai propaguoja ir yra savotiški AmberCell vertybių ambasadoriai.