Search
Close this search box.

Nauja partnerystė su Omnicell

Diegiant inovatyvius, į pacientą orientuotus sprendimus sveikatos priežiūros sektoriuje pradėta dar viena nauja partnerystė su pasauline bendrove @Omnicell – ilgametę patirtį sukaupusia kompanija, kuri daugiau nei 30 metų kuria inovacijas vaistų valdymo ir automatizavimo srityje nuo 1992 m.

Inovacijų vadovas Povilas Norbutas iš susitikimo Dubajuje grįžo ne tik su nauja partnerystės sutartimi, bet ir su Omnicell apdovanojimu. Nominacija „Strateginės plėtros partnerystės“ įprasmina naują strateginę verslo kryptį Baltijos šalyse su prieiga prie partnerių tinklo sveikatos priežiūros srityje.

Dalintis:

Kiti renginiai

Nauja partnerystė su Omnicell

Diegiant inovatyvius, į pacientą orientuotus sprendimus sveikatos priežiūros sektoriuje pradėta dar viena nauja partnerystė su pasauline bendrove @Omnicell

Metiniame AmberCell renginyje neįprasti mokymai

Kiekvienais metais Ambercell bendruomenė susitinka Tradiciniame metiniame renginyje  “Grand Meeting”, kurio metu apžvelgimai praėjusių fiskalinių metų rezultatai,  pristatomi ateities planai, strategija.

Metiniame renginyje išrinkti vertybių ambasadoriai

Kasmetiniame renginyje tradiciškai siekiama atkreipti dėmesį į darbuotojus, kurie labiausiai atitinka įmonės vertybes, jas labiausiai propaguoja ir yra savotiški AmberCell vertybių ambasadoriai.